
Drie inzendingen uit Sittard-Geleen in LVK-finale
Gisteravond zijn de finalisten voor het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer bekend gemaakt. Drie van de vier inzendingen uit Sittard-Geleen staan in de finale.

In de finale staan twee liedjes uit Sittard (Maske verplich! van Jesse & Jesse, en Veer zeen nog lang neit euver de datum hear van Kwebbel & Sjnebbel) en een inzending uit Guttecoven (Partie van de lach van Don Kiesjot & Os Limburgse Buttereedners). Alleen Pin mich vas van Kartoesj uit Limbricht haalde geen finaleplaats.
Finale
Op 18 februari om 19.00 treden de artiesten op in de schouwburg in Venray. Het event is live te volgen op TV en via de webplayer van L1, en via een livestream. Op zaterdag 19 februari maakt de organisatie van het LVK de scores bekend via de website.
Bekijk de inzendingen uit Sittard-Geleen hieronder:
De Partie van de Lach - Tekst en muziek: Guus Steinen en Ronald Claessens
Artiesten: Don Kiesjot & ós Limburgse Buuttereedners - Guttecoven
Maske verplich! - Tekst en muziek: Thei Wessels & Paul-Jean Jessen - Artiesten: Jesse & Jesse - Sittard
Veer zeen nog lang neit euver de datum hear - Tekst en muziek: Guus Steinen - Artiesten: Kwebbel & Sjnebbel - Sittard
<< Terug naar nieuwsoverzicht